Lavka Meşrubat

 Lavka Meşrubat 2008 yılında Esertepe’de kurulmuştur. Esertepe, konum olarak Ankara’nın yeni gelişen bir bölgesi olması ve Ankara’nın her yerine buradan ulaşımın kolay olması nedeniyle tercih edilmiştir. Bu stratejik tercih, Lavka Meşrubatın gelişmesine büyük katkı sağlamıştır.

 Lavka Meşrubat olarak işimize önem veriyor ve bitmek bilmeyen bir azimle çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyor ve mümkün olduğunca şirket bünyesinde kullanıyoruz. Suların depolanmasından, market ya da bakkalların kapısına ulaşana kadar olan süreçteki bütün işlemler tamamen teknolojik ekipmanlarla yapılmaktadır.

 On yılı aşkın süredir var olduğumuz bu piyasada, Lavka Meşrubat olarak sahip olduğumuz çalışma disiplini ve iş ahlakı sayesinde, Ankara’nın büyük şirketlerinden biri haline geldik. Bu süreçte bize katılan güvenilir ve çalışkan ekip arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir aileyiz.

Vizyon

Ankara’da başladığımız bu toptan su dağıtım serüvenimize, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşarak devam etmek ve Türkiye’nin sayılı büyük şirketleri arasına girmek.

Misyon

Uzmanı olduğumuz gıda sektöründe toptan su satışı yaparak daha çok insana kaliteli su ulaşımını sağlamak ve çok sayıda insana ekmek kapısı açarak Türk ekonomisine katkıda bulunmak.